Víte jistě, že vás nikdo nenatáčí a neodposlouchává?

Říká se, že konkurence nikdy nespí a to samé zřejmě platí i o té vaší. Někteří hráči jdou dokonce tak daleko, že se neštítí čerpat informace přímo od zdroje. Kam tím míříme? Opravdu jste přesvědčeni, že vás nikdo nesleduje? Pokud si myslíte, že odposlechy patří do špionážních filmů a v praxi se využívají maximálně ke „kontrole“ vysoce postavených politiků, šeredně jste se spletli. Podobné praktiky se totiž uplatňují nejen v politických kruzích, čemž ostatně nahrává stále dostupnější odposlechové vybavení. Je vůbec možnost, jak se proti odposlechu bránit?

Špionážní nástroje jsou k mání za hubičku

Skryta kameraJeště předtím, než se dostaneme k tomu, jak se před odposlechem bránit, se zaměříme na nejběžnější prostředky, které se ke špionáži využívají. Štenice, GPS lokátory nebo odposlechy telefonu. Jejich cena začíná na zanedbatelných částkách a může si je tak pořídit opravdu každý... Připadá vám podezřelé, že si člověk, se kterým jste se setkali v rámci obchodní schůzky, až příliš často hraje s dálkovým ovládáním od automobilu? Dost možná nejde o ovladač od jeho nového Mercedesu, ale o maskovanou HD kameru. Proč ne, když je k mání za necelou tisícovku a zvládá videa v HD formátu? To samé však zvládne i jeho propiska nebo USB flash disk, který si nenápadně položí vedle pracovního notebooku. Další level představuje jednoduchý GPS lokátor, jehož cena není o moc vyšší. Stačí, aby dotyčný vytočil telefonní číslo vložené SIM karty a může vás odposlouchávat i několik hodin vkuse. Ve stejné cenové relaci jsou i GPS odposlechy s čidlem, které zařízení aktivuje jakmile zaznamená pohyb.

Chraňte si své soukromí

Detektor skrytých zařízeníCo na tom, že tyhle „hračky“ mají sloužit k monitorování majetku a skryté kamery k natáčení krizových situací. Zkuste to vysvětlit konkurenci... A nebo jí nevysvětlujte vůbec nic a buďte o krok napřed! Portfolio špionážních systémů je sice pestré, ale to samé platí i o zařízení, které slouží k vyhledání odposlechu. Stacionární rušičky a detektory skrytých kamer jsou sice dražší než přístroje, které k odposlechu a monitorování slouží, ale mnohem dráže vás vyjde ztráta důvěrných informací. Přestaňte žít v nejistotě a začněte se proti nekalým praktikám konkurence bránit. Vysoce citlivá zařízení, díky kterým bude váš byznys v bezpečí, najdete u specializovaného prodejce na www.odposlechy24.cz.