Shopcentrik - profesionální e-shop pro ty, kteří to s online byznysem myslí vážně

Pořídili jste si e-shop, který neprodává? České internety jsou proslulé obrovskou konkurencí a bez profesionálního řešení nemá online prodej budoucnost. Nesnažte se proto „ušetřit“ levným open source řešením a sáhněte po systému, který je postaven na míru vašim požadavkům. Mimochodem, i ten lze pořídit za slušný peníz, který se navíc velmi rychle vrátí. Jedno z nejoblíbenějších řešení představuje ShopCentrik, jehož jádro tvoří komplexní modulární systém. A právě ShopCentriku jsme se rozhodli věnovat pár řádků.

Chcete prodávat? Odpoutejte se od průměru

Opensource systémy jsou již v samotné podstatě kontraproduktivní. Jsou sestaveny tak, aby na nich bylo možné provozovat prakticky jakýkoliv e-shop a prodávat libovolný sortiment. Správný obchodník však ví, že klíčem k úspěchu je důkladná analýza a přesné zacílení obchodu na cílovou skupinu zákazníků. Přesně takovým způsobem probíhá tvorba e-shopu ShopCentrik. Prvním krokem je rozbor požadavků klienta, za kterým následuje samotný vývoj e-shopu. Unikátní grafika obchod odliší od konkurence a zasadí se o zvýšení povědomí o brandu. Profesionální e-shop ShopCentrik si jednoduše nikdo s šablonovitým systémem, který je k vidění ve stovkách podobných mutací, nesplete.

V úvodu jsme se zmínili o modulech, na kterých je systém postaven. Vývojáři je neustále zdokonalují a přidávají nové funkce tak, aby e-shop vyhovoval nejnovějším trendům. A protože jde o e-shop na míru, nabízí se množství individuálních úprav a přizpůsobení.

Marketing a SEO v ceně?

Autoři systému ví, že dobře vypadající a fungující e-shop je jen polovinou úspěchu. Tu druhou tvoří marketing a optimalizace pro vyhledávače, které zajišťuje speciální modul SEOmarketing. Logické URL adresy, dynamické titulky a popisy stránek přivedou na virtuální prohlídku zboží mnoho uživatelů, z kterých se díky příjemnému uživatelskému rozhraní snadno stanou zákazníci. Samozřejmostí je možnost propojení s nejznámějšími ERP systémy jako je POHODA, Helios, Money S3 a dalšími. Nepřetržitá zákaznická podpora vyřeší všechny vaše nestandardní požadavky a vy můžete vesele prodávat. Skutečně prodávat a ne se jen plácat mezi průměrnými prodejci.

Publikováno: 18. 02. 2013

Kategorie: Nezařazené

Autor: Adam Hájek

Tagy: e-shop | e-shop na míru | profesionální e-shop | shopcentrik