Seznamte se s největším nábytkovým srovnávačem Favi.cz

Každý, kdo si zařizuje své bydlení, může jistě potvrdit, že se jedná o běh na dlouhou trať. Od přípravy interiéru přes jeho návrh až po nákup vybavení. Abyste ušetřili čas, peníze, nervy a námahu, je tu pro vás srovnávač nábytku a dekorací Favi.cz, jenž kombinuje nabídku z více obchodů. Naleznete tu vše pěkně pod jednou střechou.

Váš pomocník a průvodce nákupem

Favi.cz sdružuje více než 1050 kamenných obchodů a eshopů na jednom místě. Díky tomu pomocí intuitivních filtrů rychle najdete to, co zrovna sháníte. Filtrovat lze podle stylu, typu místnosti, názvu produktu a barvy. Navíc si jednotlivé druhy zboží můžete přehledně srovnat podle ceny, a proto vám neuteče žádná aktuální sleva.

Kdo za tím stojí?

Internetový vyhledávač Favi.cz založili v roce 2015 Jan Zajíc a Radomír Hejl. Když si vybavovali vlastní bydlení, potýkali se se stejnými problémy jako ostatní. Z této jednoduché myšlenky vznikl úspěšný startup. Nyní patří Favi.cz investiční skupině Pale Fire Capital, kterou vedou Jan Barta, Dušan Šenkypl, David Holý a Petr Krajíček. Nábytkový srovnávač expandoval v roce 2016 na Slovensko, od roku 2017 působí v Polsku, v roce 2018 vstoupil do Maďarska a Rumunska, od roku 2020 je v Chorvatsku. Na všech těchto zahraničních trzích se mu velmi daří, internetové stránky navštěvují miliony uživatelů měsíčně. V roce 2017 se Favi.cz podařilo dostat mezi 10 finalistů soutěže Křišťálová lupa v kategorii internetové obchodování.

Plány do budoucna

Favi.cz se letos chystá expandovat do dalších deseti západoevropských zemí. Tento trend expanze do nových 10 zemí ročně by chtěl zachovat. Zároveň plánuje prohloubit spolupráci s aukčním portálem Aukro, kde má v plánu během čtyř let prodávat zboží s ročním obratem 20 miliard korun.

Publikováno: 17. 06. 2021

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek