Servis počítačů Pochylý slaví 10 let. V čem tkví jeho úspěch a co zákazníkům nabízí v rámci jubilea?

Marek Pochylý začínal před deseti lety podnikat v oblasti servisu počítačů. Zpočátku získával zakázky jen díky doporučením známých, postupně však získával úspěchy a jeho působení se rozšiřovalo. V srpnu jeho PC servis oslaví jubileum. Na oslavu jsou nachystané zajímavé slevy pro zákazníky.

Něco málo z historie

Začátky podnikání jsou vždycky těžké. Marek Pochylý získával své první zakázky jen přes známé. Od té doby uplynulo deset let. Firma se rozrostla. Dnes má pro svou činnost kvalitní zázemí a šikovný tým. Služby se vedle oprav počítačů rozšířila také na online marketing a tvorbu webových stránek.

PC Pochylý je vám k službám nejen při problémech s počítači

Do servisu můžete přijít s každým problémem, který na svém počítači najedete. Nemusí ovšem jít jen o stolní PC nebo o notebook. V servisu si poradí také s tablety, herními konzolemi, čtečkami elektronických knih apod. Zvládnou zachránit vaše cenná data z pevného disku, vyčistit, zrychlit nebo přeinstalovat systém, opravit základní desku, vyměnit displej či klávesnici… a spoustu dalších „zákroků“. Servis PC Pochylý nabízí také tvorbu webových stránek na míru. Přehledný a zároveň jasně identifikovatelný vzhled je důležitý klíč k úspěchu. Stránky musejí návštěvníky zaujmout, zároveň je však nutné, aby se na nich dalo snadno orientovat. Podle požadavků dostanete návrh, který lze dále upravovat k vaší maximální spokojenosti. Poté, co návrh odsouhlasíte, jsou na stránky dodány veškeré texty. Abyste se stránkami dosáhli úspěchu, je důležitý dobrý marketing. I takové služby lze u PC Pochylý objednat. Správu sociálních sítí a PPC reklam mají v malíku.

Oslavte narozeniny výhodnými slevami

V souvislosti s 10. výročím jsou pro vás nachystané sympatické slevy na čištění počítačů. Během srpna můžete ušetřit až 50 % z původní ceny.

Publikováno: 02. 08. 2019

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek