Proč riskovat, když si můžeme zahrát automaty online zdarma?

Nebudeme si nic nalhávat. Hrací automaty jsou nedílnou součástí kultury a čas od času do nich hodí pár drobných téměř každý. Na druhou stranu není důvod riskovat, protože si své oblíbené hry můžete zahrát v pohodlí domova přes internet. Pokud není vašim cílem rychlý výdělek (počítejte však raději s ještě rychlejší ztrátou vkladu...), ale jen poklidná hra, není co řešit. V dnešním článku vám prozradíme o výhodách online automatů a navrch přidáme pár zajímavostí. Hrací automaty online se od těch klasických v podstatě vůbec neliší. Ve virtuálních hernách si můžete vybrat z desítek až stovek her, které si zahrajete úplně zdarma. Některé nabízí velmi zajímavé jackpoty, nicméně ani to neznamená, že na nich zažijete lepší hru než na virtuálních automatech s nižším jackpotem. Nebudete-li se moct rozhodnout mezi jednotlivými kasiny, přečtěte si recenze a vyberte si místo, kde vám nabídnou nejširší spektrum her a zajímavé bonusy.

Jak hrát online automaty?

Princip je jednoduchý, pomocí tlačítka nastavíte výši své sázky a kliknete na „spin“. Válce virtuálního automatu se roztočí a bez zbytečného otálení vám systém prozradí, jestli jste vyhráli, nebo ne. Kliknutím na „bet max“ nebo „max bet“ nastavíte nejvyšší možnou sázku. Padne-li výherní kombinace, zobrazí se vám výplatní poměr v tabulce. Ve většině online casin můžete během hry libovolně přepínat mezi různými automaty. Jakmile shledáte hru jako příliš monotónní, jednoduše si vyberete jinou.

Dají se výherní automaty porazit strategiemi?

V tomto ohledu vás zřejmě zklameme. Programy pracují s generátorem náhodných čísel, takže hru ve svůj prospěch nikdy neovlivníte. Výherní poměr je dle legislativy regulován na 80 – 90 %. Z toho plyne, že provozovatel kasina získá cca 10 – 20 % vkladů. Budete-li mít velké štěstí, opustíte hernu se ziskem. Raději však počítejte s tím, že o své peníze přijdete. Pozn. autora: Článek je určen pro osoby starší 18ti let žijící mimo ČR. Text má informativní charakter a jeho cílem je informovat o možnosti hraní hazardních her zdarma a bez rizika – nikoliv nabádat k hraní za skutečné peníze.  

Publikováno: 10. 04. 2015

Kategorie: Hry

Autor: Adam Hájek