Přenosné reproduktory JBL Flip 3 vydrží i drsné podmínky. Nevěříte? Přesvědčíme vás!

Léto je pro mnohé z nás obdobím dovolených, zahradních party nebo povalování se u přehrady či bazénu. Kolikrát jste si v těchto situacích řekli, že by nebylo od věci tuto pohodovou atmosféru ještě více umocnit hitem svého oblíbeného interpreta? No jo, ale jak k vodě či do zátěžového prostředí typického pro divoké garden party dostat hudbu tak, aby její technické zabezpečen nepřišlo k úhoně? Co takhle vsadit na moderní reproduktory JBL Flip 3, které zvládnou horko, déšť, písek, prach i další situace a elementy, v nichž jiné přenosné reproduktory selhávají. Pojďme se podívat, co tato vychytávka vlastně všechno dokáže.

Dokonalý design jde ruku v ruce s dokonalým zvukem

I další série přenosných reproduktorů JBL Flip si ponechává svůj originální design a tvar plechovky, který je velmi snadno uchopitelný a ovladatelný. Tlačítka pro ovládání jsou umístěna na zadní straně a jejich velikost naprosto ideální. Porty Aux-In a microUSB jsou sofistikovaně ukryté pod gumovým krytem. Velkou předností JBL Flip 3 je také jejich krystalicky čistý zvuk a perfektní basy. Hlasitost reproduktorů je pro běžného uživatele naprosto dostatečná a při běžném poslechu mu bude stačit zhruba 60 % z celkové kapacity.

Výdrž a zátěž

Součástí JBL Flip 3 jsou standardně baterie, které slibují kapacitu dotýkající se hranice 8 hodin. Velkou předností je v tomto případě také rychlost opětovného nabití baterie. Co se týče zátěžových podmínek, reproduktorům nevadí déšť, ba ani menší otřesy či prach. To vše díky kvalitním materiálům, jež byly použity pro jejich výrobu. Pokud by vám nevyhovovala stávající hlasitost reproduktorů, je možno dokoupit další kus. JBL Flip 3 totiž disponují multi-speaker režimem, který synchronizuje oba reproduktory a ty mohou hrát společně. Více informací o tomto spolehlivém společníkovi (nejen) na cesty, se dočtete v této recenzi.

Publikováno: 28. 07. 2015

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek