Podnikáte a nemáte vlastní web? Děláte velkou chybu...

Online vládne světem a s tím je spojené chování všech lidí. Bez internetu dnes nedáme ani ránu. Hledáme přes něj dovolenou, vybíráme auto, provádíme nákupy a poptáváme veškeré služby. Pokud podnikáte nebo rozjíždíte nový projekt, je v dnešní době nutností mít webové stránky pro prezentaci služeb nebo produktu. A v ideálním případě dále využít nástroje online marketingu, jako jsou reklama na Googlu, Seznamu nebo sociálních sítích. V případě, že se rozhodnete jít pouze cestou offline propagace, je téměř jisté, že váš projekt nebo podnikání nebude úspěšné.

Dvakrát měř, jednou řež

Možností, jak si vytvořit webové stránky, je několik. Můžete využít služeb různých online portálů, které nabízí za měsíční poplatek provozování webových stránek. Toto řešení se může zdát jako výhodnější, ale ve výsledku máte jen omezené možnosti, a navíc musíte spoléhat na to, že poskytovatel služby neskončí. Druhou alternativou je nechat si vytvořit vlastní webové stránky na míru. Firem, které se zabývají tvorbou webových stránek, je na trhu opravdu mnoho. Proto je dobré si vybrat tu, která má skvělé recenze od klientů a zároveň nabízí kompletní servis včetně internetového marketingu.

Samotné webové stránky neprodávají

Je potřeba si uvědomit, že po vytvoření kvalitních webových stránek cesta k úspěchu nekončí. V tuto chvíli je potřeba dát potenciálním klientům vědět o existenci vašich služeb. Na řadu přichází zmíněný online marketing. Tuto disciplínu rozhodně nepodceňte. Pod pojmem online marketing si můžete představit copywriting – psaní textů tak, aby klienta oslovily, PPC reklamu či SEO, tedy optimalizaci pro vyhledávače. Při výběru firmy myslete na následující: je lepší si vybrat takovou, která vám poskytne služby od A do Z. K takovým patří i ANTEE. Zabývá se jak tvorbou webových stránek, tak online marketingem od PPC přes SEO po copywriting. Pokud hledáte spolehlivého partnera, který vás provede všemi nástrahami internetu, neváhejte.

Publikováno: 27. 07. 2019

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek