Neriskujte, že se vám rozbije notebook. Pořiďte si praktické pouzdro!

Notebooky ve velkém nahrazují klasické desktopy a pořizují si je i lidé, kteří nepotřebují mobilní pracovní nástroj. Výhodou laptopu jsou kompaktní rozměry, takže na stole nezabere příliš mnoho místa. Následující řádky jsou ovšem určeny pro čtenáře, kteří notebook stále berou jako přenosný počítač a každou chvíli se s ním přesouvají z místa na místo. Jestlipak jste si již pořídili kvalitní pouzdro na notebook, které zajistí adekvátní ochranu zařízení před mechanickým poškozením? Prozradíme vám, pro koho jsou pouzdra určena a kde seženete sortiment v moderním designovém provedení.

Proč si pořídit pouzdro a ne tašku nebo brašnu?

Notebook můžete přenášet v batohu nebo třeba ve speciální tašce či brašně. Ale co když si zkrátka nechcete takové příslušenství pořizovat, protože se nechcete vzdát své oblíbené tašky či kabelky? Na druhou stranu víte, že tam notebook nebude dostatečně chráněn, protože k tomu běžné doplňky nejsou určeny. Řešení je prosté. Pořiďte si praktické pouzdro, které pak vložíte do většího zavazadla. Vyrábí se z kvalitních materiálů, takže odolá vodě i mrazu. Polstrování zajistí, aby byl počítač chráněn před mechanickým poškozením (např. při pádu z menší výšky). Jedinou nevýhodou pouzder je absence dalších odkládacích prostor, které najdete u klasických tašek a batohů na notebooky. Pokud však společně s notebookem nepotřebujete přenášet větší množství příslušenství, budete s pouzdrem maximálně spokojeni.

Designové kousky seženete u Abags.cz

Stylová pouzdra jsme objevili ve specializovaném internetovém obchodě Abags.cz. Prodejce nabízí pouzdra v pestrobarevných kombinacích, a to pro notebooky o velikosti od 8'' do 17,3''. Pouzdra jsou vypolstrovány 10 mm silnou pěnou a díky praktickým páskám mohou být k notebooku přichyceny i při práci.

Publikováno: 25. 02. 2016

Kategorie: Gadgety

Autor: Adam Hájek