Nejlepší online půjčky do 10 000 Kč

Potřebujete nový laptop, protože vám současné „železo“ vypovědělo službu? Anebo jen potřebujete větší porci výkonu? Pokud vám schází potřebné finanční prostředky, vyřešte problém půjčkou. Vyberete-li si ten správný produkt, nemáte se čeho bát. Prozradíme vám, jaké jsou vaše možnosti!

Nechcete dlouho splácet? Využijte rychlou online půjčku

Vyřízení půjčky je snadné. Nebudete muset nikam chodit a vystačíte si internetovým prohlížečem. Podstatný je výběr půjčky – produkt by měl stoprocentně odpovídat vašim potřebám. Vyhněte se netransparentním nabídkám a zaměřte se na půjčky od společností s dobrým jménem. Vystačíte-li si s menší částkou, pak se vám bude hodit následující přehled. Najdete v něm půjčky do 10000 Kč od bankovních i nebankovních společností. V uceleném přehledu nechybí základní informace, díky kterým se rychleji zorientujete a zúžíte výběr na vyhovující produkty. Nebankovní půjčky do 10000 Kč (zvané též půjčky do výplaty, mikropůjčky apod.) mají kratší dobu splatnosti (obvykle jen několik týdnů) a vyšší RPSN. Jejich výhoda spočívá v rychlém a bezproblémovém vyřízení. Navíc se nebudete muset vázat k dlouhodobému splácení úvěru. Rychlou online půjčku umoříte jedinou splátkou v předem dohodnutém termínu. Většina poskytovatelů nabízí možnost prodloužení, ovšem za určitý poplatek.

Potřebujete větší částku?

Máte spadeno na nový MacBook, takže vám 10 000 Kč stačit nebude? Pokud se z nějakého důvodu bráníte bankovní půjčce, mohla by vám vyhovovat zajímavá alternativa v podobě Tesco půjčky od známého řetězce supermarketů a Home Credit. Prověřená Tesco půjčka se pohybuje ve výši od 20 000 Kč do 150 000 Kč. Při sjednání na pobočce dokonce 500 000 Kč. Doba splatnosti je volitelná a pohybuje se od 1 do 7 let. Vyřízení Tesco půjčky není podmíněno zástavou nemovitosti nebo ručitelským závazkem další osoby. Peníze lze využít na cokoliv.

Publikováno: 29. 08. 2016

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek