Nakupte si osvětlení, napájecí zdroje, komponenty nebo autožárovky na jednom místě

Také máte rádi, když nemusíte zboží, které potřebujete, pracně hledat a nakupovat od různých prodejců, ale u jednoho prodejce za jedno poštovné nakoupíte vše, co potřebujete? Tak to se vám jistě bude líbit e-shop Ampul.eu.

Zaměřeno na napájecí zdroje

Pokud hledáte spolehlivé napájecí zdroje, můžete si vybrat mezi spínacími zdroji, zásuvkovými zdroji, napájecími kabely, zdroji pro LED diody nebo měniči napětí. Potřebujete autonabíječku pro notebooky DELL, 19.5V, 90 W, 7.4x5.0mm s USB výstupem? Nebo napájecí zdroj 5V 3A, micro USB? Tyhle a mnoho desítek jiných je vám k dispozici.

Svítidla do interiérů, hal i dílen

Svítit si potřebujeme při nedostatku přirozeného světla všude. Ampul.eu pro vás má LED diody, LED pásky, retro osvětlení, ale také svítidla závěsná, nástěnná, podhledová nebo přisazená, dokonce i přenosná svítidla, reflektory, zahradní svítidla a mnohé další. Závěsná svítidla patří většinou k hlavním typům osvětlení v místnosti. U větších prostorů může být závěsné svítidlo doplněno stojací lampou s dostatečně silnou žárovkou, nebo nástěnným svítidlem, které bude svítit na křeslo nebo koutek, kde se hrají děti. Jestliže hledáte závěsné svítidlo, určitě nepřehlédněte retro závěsná svítidla, která jsou jedinečná, moderní a mohou vám skvěle dotvořit i moderní interiér se zajímavými prvky.

Přijeďte si pro zboží do Šumperku

Nakoupit můžete v e-shopu Ampul.eu, ale také v prodejně v Šumperku. Po telefonické domluvě vás zde rádi obslouží a poradí vám se vším, s čím potřebujete. Nastartujete vůz a přijeďte si koupit i autožárovky, ať už je potřebujete do osobního nebo nákladního vozu, do exteriéru či interiéru. Ampul.eu je skvělým partnerem pro profesionály i laiky. Přesvědčte se sami. Navíc při nákupu nad 5 000 Kč, nebudete platit poštovné.

Publikováno: 24. 02. 2022

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek