Klíčenka s wi-fi kamerou Lawmate PV-RC200HDW: Hi-tech nádobíčko pro profi detektivy

Hledáte způsob, jak si diskrétně zaznamenat důležitou schůzku nebo korupční jednání? Shromažďujete důkazní materiály pro soudní řízení? Díky moderní technice je to až příliš snadné. S profesionální klíčenkou LawMate PV-RC200HDW zcela jistě. Co všechno umí a proč byste si ji měli pořídit? Profesionální špionážní kamera v klíčence LawMate PV-RC200HD je spolehlivé zařízení se špičkovými parametry. Disponuje integrovanou kamerou a WiFi modulem, což znamená, že ji lze použít pro živé streamování obrazu v lokální sítí (prostřednictvím vlastní WiFi AP) i online monitoring přes mobilní aplikaci. Inovovaná verze nahrazuje předchozí model PV-RC200HD, který nachází uplatnění především u soukromých detektivů a PČR.

Ostrý obraz a ještě lepší zvuk

Špionážní kameru v klíčence vyrábí Taiwanská společnost LawMate (renomovaný producent špionážní techniky). Model je vybaven vysoce kvalitní kamerou – snímačem ve Full HD 1080p při 30 snímcích za sekundu. Obraz je na mnohem vyšší úrovni než běžné minikamery i navzdory tomu, že má objektiv pouhých 0.6 mm. Ovládá se přes panel se třemi tlačítky, která slouží ke spuštění nahrávání a aktivaci lokálního WiFi přenosu. Výsledný záznam by nemohl být perfektní bez čisté zvukové stopy. O perfektní zvuk se stará kvalitní mikrofon s AGC obvodem pro automatické řízení hlasitosti na základě aktuální vzdálenosti od zdroje zvuku.

V provozu vydrží dostatečně dlouho

Dlouhá doba práce může být stejně důležitým kritériem výběru jako rozlišení kamery a vlastnosti zvukového záznamu. Špionážní klíčenka LawMate PV-RC200HD s výkonným Li-Pol akumulátorem může pracovat až 90 minut. Navíc podporuje až 128GM microSD karty.

Kde špionážní kameru sežnete?

Prvotřídně zpracovanou špionážní WiFi kameru najdete v nabídce specializovaného prodejce Secutek.cz, který je exkluzivním distributorem produktů značky LawMate pro Českou republiku.

Publikováno: 31. 05. 2017

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: lawmate | špionážní kamera v klíčence | špionážní wifi kamera