Helios Orange - podnikový systém, který vaší firmu rozhýbe

Prakticky všechny úspěšné společnosti využívají některý z mnoha ERP (Enterprise Resource Planning) systémů, které mohou automatizovat a tedy i významně urychlit celou řadu procesů, které souvisí s činností firmy. Jedním z nejoblíbenějších a nejrozšířenějších software v České a Slovenské republice je podnikový informační systém Helios Orange. Chlubí se více než 5 000 instalacemi nabízí spoustu muziky za relativně poměrně nízkou cenu. Pokud se v současné době po podobném systému poohlížíte, dost možná padne vaše volba právě na Helios. Pojďme se proto podívat na jeho největší přednosti.

Helios Orange v kostce

Informační a ekonomický software na plánování a řízení výroby Helios Orange poskytuje uživatelům dokonalý přehled o dění uvnitř podniku ale i mimo něj – na trhu. Využívají ho menší firmy, pro které je zajímavý především rozsáhlým systémem, který disponuje dostatečným množstvím prvků již v základní verzi. Méně nároční uživatelé tak nemusí řešit navýšení ceny a zároveň se vyhnou komplikované instalaci systému. Pro firmy, kterým základ nedostačuje, je připravena celá řada rozšiřujících modulů, které nabízí sofistikované řešení i pro ty nejnáročnější. Další výhodou je množství specializovaných oblastí, díky kterým se Helios hodí pro subjekty podnikající v nejrůznějších oborech a odvětvích. Helios Orange je postaven na technologii client/server, díky které je zaručena maximální stabilita a bezpečnost dat. Využívají se pouze MS SQL servery, které jsou předpokladem pro rychlou a neomezenou práci s uloženými daty. Integrace se sadou MS Office dělá ze systému velmi silnou zbraň.

Žádný učený z nebe nespadl

A o systému Helios Orange to platí dvojnásob. Software je sice intuitivní a vývojáři ho orientovali tak, aby byl maximálně user-friendy, ovšem s ohledem na možnosti, které systém nabízí, se vám konzultace nebo školení budou hodit. Jednou dodavatelů ekonomických software Helios je i společnost AMI Plus s.r.o., která systém nabízí s veškerými doplňkovými službami v podobě kompletní zákaznické podpory. Nebudete-li si vědět rady, stačí kontaktovat hotline, napsat e-mail, případně zavítat na zmiňované konzultace nebo školení. Pro více informací navštivte amiplus.sk.

Publikováno: 03. 02. 2013 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: Software

Autor: Adam Hájek

Tagy: ekonomický software | Helios | Helios Orange | informační systém Helios | podnikový systém