DevOps Summit v Ostravě: Konference s experty v oboru IT

DevOps Summit je technické fórum, které se zaměřuje na odborné prezentace a workshopy. Zúčastněte se konference v Ostravě, největší DevOps akce, která letos v České republice proběhne. Koná se 3. října v aule VŠB-TU. Akce vypukne v devět hodin. Představí se celkem 8 řečníků, úspěšných osobností z IT oblasti. Veškerý program probíhá v angličtině, účastník by tedy měl mít komunikativní úroveň AJ, aby si z konference odnesl maximum. Vstupenky lze zakoupit přes internet. Základní cena vstupného je 450 korun, studenti mohou využít slevu a zaplatit pouze 150 Kč. Prezentace budou probíhat po celý den až do 17:25. Kromě nich se můžete zúčastnit také tří zajímavých workshopů.

Témata prezentací a jejich řečníci

Trendy v oblasti cloud technologií představí Paul Ahlgren z Amazonu. Jako druhý se představí David Karban, konzultant společnosti WFTech. Mluvit bude o tom, jak plně využít potenciál AWS cloudu. Vystřídá ho Tomáš Papež z Kiwi prezentací s názvem The power of serverless. Jak rozjet a spravovat cloudovou infrastrukturu poradí Petr Kubeš ze společnosti ALEF Nula. Prezentaci DevOps nástroje pro AWS představí Petr Klozík z finské firmy Tieto. Jeho kolega David Mončka pak prozradí, jak nastartovat nový AWS účet pomocí terraformu. Konferenci budou uzavírat Marek Bartlík z Revolgy a Martin Stiborský ze Zonky. Cloudové principy představí na reálných příkladech. Mezi jednotlivé prezentace jsou zařazeny pauzy na odpočinek a kávu. Mezi 12:30 a 14:00 je velká přestávka, kterou můžete využít jako čas na oběd nebo k účasti jednoho z workshopů.

Workshopy

Workshopy začínají ve 12:30 a končí ve 14:00. Připravili si je pro vás lidé ze společnosti Tieto. S Tomášem Kytlicou si vyzkoušíte programátorské úkoly. Lukáš Rucký vás naučí pracovat s platformou AWS. S Ondřejem Václavů se dozvíte, jak zlepšovat budování IT infrastruktury. Účast DevOps summit vás obohatí o mnoho teoretických i praktických poznatků. Neváhejte a kupte si vstupenku ještě dnes.

Publikováno: 03. 08. 2019

Kategorie: Zajímavosti

Autor: Adam Hájek