Decentní hodinky s moderními funkcemi potěší každého milovníka dokonalé práce

Vánoce se nezastavitelně blíží a Štědrý den plný očekávání je nám každým dnem blíž a blíž. Jestliže ještě nemáte jasnou představu o dárečcích pro vaše nejbližší, pak je ten nejvyšší čas o nich alespoň začít přemýšlet. Možná si lámete hlavu nad ideálním dárkem pro vašeho partnera nebo maminku a nechcete je odbýt levnou kosmetikou nebo oblečením, které by s největší pravděpodobností po konci vánočních svátků skončilo zapomenuté někde na dně šatní skříně. Pokud si nevíte rady, nenechte si ujít následující řádky – skrývají inspiraci, která vám jistě přijde vhod!

Elegantní ozdoba zápěstí mapující koloběh času

Dávno odzvonilo dobám, kdy se na hodinky hledělo jako na obyčejný ukazatel času, díky kterému jste měli představu o ubíhajících hodinách i minutách. V současné době hodinky představují příjemný módní prvek, se kterým lze hravě doplnit jakýkoli outfit. Při správné volbě je můžete nosit nejen do práce, ale s klidným svědomím i na večerní akce, kde se stanou ozdobou vašeho zápěstí. Značkové hodinky Michael Kors si vás svým zpracováním a neodolatelným designem získají již na první pohled.

Hodinky, s nimiž si ubíhání času budete užívat

Hodinky této značky se pyšní nejen zajímavým vzhledem, ale i moderními funkcemi, které z nich dělají ideálního společníka pro sledování ubíhajícího času. K jejich výrobě je používáno těch nejlepších materiálů vysoké kvality – například kaučuku, ušlechtilé oceli nebo kůže. Řada modelů je navíc ozdobena decentními kamínky Swarovski, které jim dodávají ten správný šmrnc.

Obdarujte maminku luxusem

Chcete-li své mamince darovat něco netradičního, pak jí pod stromečkem překvapte luxusními dámskými hodinkami Michael Kors, které dokonale kombinují zlaté a stříbrné odstíny. Středobodem hodinek je lehce růžový ciferník s chronografem a datem. Čísla jsou zastoupena třpytivými indexy a kolem ciferníku se táhne přitažlivé dvouřadé zirkonové zdobení.

Publikováno: 17. 12. 2015 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Gadgety

Autor: Adam Hájek