Kde poptat úpravy UPgates e-shopu?

Česko je e-shopovou velmocí a nemalé procento veškerých těchto e-shopů běží na známých platformách, jako je třeba Prestashop. Přesto není důvod bát se alternativ, v poslední době nabírá na popularitě například e-shopové řešení UPgates. UPgates je vynikajícím řešením pro elastický e-shop, umožňuje vám snadno růst, a to s minimálními náklady. Nabízí miliony kombinací a možností designu, obsahuje celou řadu praktických funkcí. Vynikající je mimo jiné pro zahraniční expanzi a propojení na marketingové nástroje. Výhodou je také PPC bonus až 11 000 Kč.

Přechodu na UPgates se nebojte

Migrace na e-shopový systém UPgates nemusí být složitá. Sami ji samozřejmě nezvládnete, je potřeba najít schopné programátory, zase až takový problém to není. Na UPgates se specializuje například ostravské webové studio Webklient. Pomůže vám se založením nového e-shopu, přesunem z jiného e-shopového řešení, naplněním produktů a vším ostatním. Nabízí také úpravy UPgates e-shopů, které už existují. Nikdy totiž není pozdě e-shop dovést k dokonalosti a udělat z něj takový internetový obchod, jaký si přejete mít.

Konečně jednoduchá správa e-shopu

Spolupráce s webovým studiem Webklient se vám bude líbit. Kdykoliv potřebujete nějaké úpravy či změny na vašem e-shopu, poptávku zadáte přes jednoduchý český nástroj Freelo. Ten mimo jiné umožňuje sledovat průběh práce i čas. Platíte tedy přesně za dobu, kterou programátor strávil úpravami na vašem projektu, neplatíte žádnou každou započatou hodinu a další nesmysly.

Není právě teď čas na restart vašeho e-shopu?

Ozvěte se odborníkům z Webklient a migrujte k UPgates, nebudete litovat. Systém není drahý, přitom může sloužit jako skvělý kanál na prodej produktů i služeb pro e-shopy, které chtějí ušetřit. Prodávat se s ním dá už v řádu hodin, nastavení i migrace jsou velmi rychlé, obzvlášť s pomocí odborníků.

Publikováno: 20. 03. 2022

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek