3 důvody, proč mít virtuální sídlo pro firmu i OSVČ

Založení společnosti s ručením omezeným je zdlouhavější proces, přičemž máte povinnost splnit hned několik povinností, například si najít sídlo, které se zapíše i do obchodního rejstříku. I osoby samostatně výdělečně činné (zkratkou OSVČ) si mohou napsat jiné sídlo než trvalý pobyt. Pokud svou práci vykonáváte z pohodlí svého domova, nepotřebujete tedy fyzickou kancelář, nabízí se vám virtuální sídlo. Virtuální kancelář představuje cenově přijatelnější alternativu k fyzickým kancelářským prostorům. Stačí do vyhledávače napsat například „virtuální sídlo – OSVČ Praha“ a nabídne se vám hned celá řada možností.

Ušetří vám peníze

V první řadě je virtuální sídlo oblíbené právě díky ceně. Vyjde totiž na pár stovek korun měsíčně. Většinou se budovy, kde je sídlo poskytováno, nachází na atraktivních adresách v centrech měst, což zvyšuje i prestiž vaší společnosti.

Poštovní služby

Poskytovatelé virtuálních kanceláří nabízí různé služby, například příjem pošty. V centrále si pak vyzvednete všechny dopisy, případně si je necháte zaslat na vámi určenou adresu, e-mailem, telefonicky a podobně. Všechno je jen o domluvě.

Zázemí pro jednání s obchodními partnery a klienty

Chcete perfektní zázemí pro jednání s klienty či obchodními partnery? V případě virtuálního sídla můžete využít na určitou dobu i zasedací místnost. Hledáte tedy sídlo – OSVČ Praha? V hlavním městě najdete spoustu nabídek. Obraťte se na firmy-sidla.cz, kde najdete pronájem virtuálních kanceláří v Praze 1, Praze 7 a Praze 10. V portfoliu dalších služeb najdete mzdové účetnictví a firemní carsharing. Stejně tak si můžete objednat tvorbu webových prezentací, tisk propagačních materiálů, plošné Wi-Fi připojení, pronájem vybavených kanceláří a právní služby. Preferujete homeoffice, ale chcete mít na vizitce prestižní adresu? Virtuální sídlo je skvělou volbou.

Publikováno: 29. 11. 2020

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek