Zaujměte profi webovými stránkami

Jak zaujmout prostřednictvím internetu? Bez propracovaných stránek to nepůjde. Stránky by měly mít údernou, snadno zapamatovatelnou adresu, aby si ji návštěvníci zapamatovali a mohli se na ně kdykoliv vrátit i bez pomoci vyhledávače. Propracovaný musí být rovněž design, který funguje podobně jako výkladní skříň – pokud nezaujme, návštěvníci se u vás nezdrží. Dále je třeba, aby byly stránky přehledné a obsahovaly čtivé texty a nejlépe i kvalitní obrázky.

Nepouštějte se do toho sami

Jestli nemáte patřičné vzdělání, raději se do tvorby www stránek nepouštějte sami. Vyvarujte se také zdarma dostupných služeb, které tvorbu a vedení stránek umožňují. I přes bohatou nabídku šablon nevypadají stránky nijak zvlášť originálně. Navíc se v těchto případech musíte řídit různými pravidly a podmínkami, která by vás mohla omezovat. Daleko lepší je objednat si stránky na míru u odborníku, kteří se v oboru vyznají a vědí, jak by měly stránky vypadat, aby zaujaly a udržely pozornost všech návštěvníků.

Proč web od Web Star?

Hodil by se vám konkrétní tipy na renomované studio? Nechte si stránky podle svých představ vytvořit u společnosti Web Star. Na počátku spolupráce společně zkonzultujete, jaký je váš záměr a co si od stránek představujete. Sdělit můžete svou představu o designu. Na základě konzultace bude vytvořen návrh rozložení a grafické podoby stránek. Budete-li souhlasit, grafici a programátoři se pustí do práce naplno. Až bude hotovo, dostanete přístup do redakčního systému, ve kterém budete libovolně přidávat nebo mazat podstránky, upravovat položky v menu nebo přidávat fotografie. Vedení stránek bude ve vašich rukou. Přitom bude stále pokračovat spolupráce s týmem Web Star.

Texty od copywritera

Vzhled stránek není vše. Potřebujete také poutavé texty! Pokud jste nevynikali ve slohu, zaplaťte si copywritera, který to s texty umí. Člověk, který si vyhraje se slovy, vytvoří skvělé prodejní texty. Ty udrží návštěvníkovu pozornost a přimějí ho k akci!

Publikováno: 12. 11. 2019

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek