Vlastní internetový obchod? Jde to snadno, a do jedné minuty

Také sníte o tom, že si založíte svůj vlastní internetový obchod? Potom zapomeňte na nabídky různých vývojářů, kteří se pohybují v cenách okolo desítek tisíc korun. Stejně tak můžete zapomenout i na rozsáhlé systémy, kde platíte za to, co ani z poloviny nevyužíváte. Ideálním řešením je totiž pronájem, kde platíte jenom za to, co skutečně potřebujete. A přesně takový pronájem eshopu vám nabízí Atomer.cz. Ten tak jasně splní všechna očekávání v tom, že online podnikání a online prodej může být spojený s minimálními vklady. Ostatně to již ukazuje ona základní cena, která je pouze 99 Kč měsíčně.

Nekupujte zajíce v pytli – vše si lze vyzkoušet

Samozřejmě zvolit si systém, který bude vašemu eshopu sloužit dlouhé roky, nemusí být tak jednoduché. A proto u dané společnosti jistě oceníte i možnost zkušebního období, a to po vynikajících 30 dní. To už je dostatečná doba na to zjistit, zda vám tento systém bude vyhovovat. A pokud ano, stačí nabít kredit, ze kterého se vám budou průběžně odečítat platby za takové moduly, které budete využívat. Navíc tvorba internetového obchodu nikdy nebyla jednodušší, ani rychlejší. Kromě intuitivního ovládání vás překvapí i to, že první zboží lze vkládat již do minuty od spuštění.

Vše je vyladěno k samotné dokonalosti

A to, že se jedná o opravdu propracovaný systém, poznáte již za pár chvil. Kromě toho, že vám nabídne řadu funkcí, je také stoprocentně bezpečný, o což se mimo jiné starají také pravidelné aktualizace. Stejně kvalitní je však nastavení i z hlediska SEO optimalizace, kdy váš obchod bude ve vyhledávačích skutečně vidět, a to v rámci vaší vlastní domény. A když k tomu přidáte také propracovaný vzhled v podobě moderního designu, bude i vám jasné, že mít takový eshop je cesta k úspěchu. A své o tom ví i celá řada velkých hráčů, kteří šli právě cestou profesionality.

Publikováno: 01. 04. 2014

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek

Tagy: atomer recenze | atomer.cz | e-shop pronájem | tvorba internetového obchodu