Tvrzené sklo ochrání váš mobil před nechtěným poškozením

Bojíte se o svůj mobil, ale nevíte, jak ho chránit? Ideálním řešením pro ochranu displeje jsou tvrzená skla. Ta si rychle získala na oblibě a nahradila dříve používané ochranné fólie. Mobil dnes nosíme neustále s sebou, a i přes veškerou snahu občas k nějakému škrábanci nebo jinému poškození přijde. V jednu chvíli vypadne z „nešikovných“ rukou, jindy zase přijde do styku s klíči nebo jiným ostrým předmětem. A právě v těchto chvílích nejvíce oceníte ochranu, kterou vašemu telefonu kvalitní tvrzené sklo poskytne.

Tvrzené sklo = funkční ochrana mobilu

Oproti ochranným fóliím přinášejí tvrzená skla několikanásobně vyšší tvrdost, jež dosahuje hodnoty 9H na Mohsově stupnici. Zatímco fólii lze vnímat pouze jako ochranu displeje proti poškrábání, tvrzené sklo přináší navíc ochranu proti nárazům. Díky této ochraně se značně zvyšuje šance, že mobil přežije i takové pády, které by dříve končily nutnou výměnou celého displeje, jež stojí tisíce korun. Investice v řádech stokorun za kvalitní tvrzené sklo se tak mnohonásobně vyplatí.

Tvrzené sklo VMAX = kvalitní úprava materiálu

Tvrzená skla dále nabízejí vyšší průhlednost materiálu, což ve výsledku znamená lepší podání barev a menší rozdíl oproti stavu bez ochranného skla/fólie. U kvalitních skel se můžete těšit také na příjemný povrch, po kterém vám prsty dobře kloužou, nebo úpravu proti neoblíbeným otiskům prstů.

Tvrzené sklo = snadná aplikace

Nelze nezmínit také jednodušší aplikaci skla na displej telefonu. Tvrzená skla totiž nezanechávají nevzhledné bublinky, které jsou u ochranných fólií častým problémem. Hledáte prvotřídní ochranu displeje pro mobil? Navštivte internetový obchod Tvrzené.cz, který se zaměřuje na kvalitní tvrzená skla značky VMAX. Ať už hledáte tvrzené sklo pro svůj iPhone 5S, Samsung Galaxy S6 edge nebo Huawei P8 lite, na www.tvrzene.cz si určitě vyberete.

Publikováno: 17. 03. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Pod lupou

Autor: Adam Hájek

Tagy: tvrzené skolo na mobil