Svěřte porouchaný hardware specialistům a ušetříte

Ani ten nejkvalitnější hardware nevydrží věčně a tím spíš, pokud ho vystavujete nadměrnému provozu. Ale to neznamená, že se s ním musíte rozloučit – často je mnohem výhodnější kontaktovat profesionální servis a poradit se s odborníky, jestli se vám nevyplatí oprava. Jeden z nich vám dnes představíme – firma ABAX SERVISNÍ CENTRUM s.r.o. poskytuje profesionální servisní služby již 19 let a může vám ušetřit spoustu peněz a starostí. Historii firmy nechme stranou a zaměřme se na to nejdůležitější – na širokou nabídku služeb. Základním kamenem je samozřejmě servis notebooků a to všech známých i méně známých značek. I navzdory velkému objemu objednávek je více než 60 % oprav vyřešeno do jednoho týdne a podle statistik se míra reklamací pohybuje pod 10 %. Velmi příjemná je i skutečnost, že svůj porouchaný notebook nebudete muset nikam vozit, protože odvoz a dovoz je v plné režii ABAXu. Průběh zakázky navíc můžete sledovat online, takže budete vždy vědět, v jaké fázi se oprava nachází.

Netiskne? Nechte si ji opravit!

Neméně výhodný je také servis tiskáren. ABAX odebírá náhradní díly od výrobců nebo přímých distributorů a může proto nabídnout opravu levněji, ale ve srovnatelné kvalitě jako autorizované servisy. Pokud se náklady na opravu tiskárny vyšplhají výše než by vás stála koupě nového zařízení, budete o tom předem upozorněni.

Smartphony, tablety nebo UPS? Žádný problém!

Na ABAX se můžete obrátit také v případě porouchaného smartphonu či tabletu a projektoru a nechybí ani servis UPS. Síť servisů pokrývá celou Českou republiku a díky špičkovému vybavení a letitým zkušenostem techniků jsou opravy nejen rychlé, ale také výrazně levnější než u konkurence. A pokud se nakonec přeci jen rozhodnete pro opravu svépomocí, můžete si v e-shopu koupit náhradní díly pro notebooky.

Publikováno: 28. 03. 2014

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: náhradní díly do notebooků | servis notebooků | servis tiskáren | servis UPS