Online komunikace je rychlejší, efektivnější a úspornější

Schůzky, konference, semináře, školení, instruktáže... Komunikace mezi managementem a zaměstnanci nebo obchodními partnery je důležitá, nicméně sami dobře víte, že klasické meetingy nejsou v mnoha ohledech efektivní. Účastníci se musí dostavit na předem určené místo a jen samotné cestování zabere spoustu času. Mezi další nevýhody patří i případný pronájem vhodných prostor a vybavení. V době moderních technologií naštěstí existují mnohem rychlejší a úspornější způsoby komunikace. Stačí se připojit k síti a konference může začít! Spoustu možností, jak efektivně řešit komunikaci online, nabízí ryze český operátor Emea s.r.o., který nabízí čtyři základní produkty. Ty nás svou komplexností a intuitivním rozhraním zaujaly natolik, že jsme se vám je rozhodli alespoň ve zkratce představit.

WebEx Meeting Center

Služba, která slouží pro snadné plánování, komfortní tvorbu a sdílení dokumentů a archivaci online setkání. Videokonference se může zúčastnit až 25 lidí, kteří se mohou připojit také přes chytrý mobilní telefon nebo tablet. Video je v HD kvalitě a ke spuštění nebudete potřebovat žádný speciální software a hardware. Záznamy z konferencí lze ukládat do vlastního PC, ale také na Cisco store cloud. Meeting Center si lze vyzkoušet zdarma v trial verzi.

WebEx Event Center

Event Center představuje moderní, rychlý a velmi jednoduchý nástroj pro organizaci školení a prodejních prezentací. Pomůže vám zvýšit povědomí o vašich službách a produktech. Služby se může zúčastnit až 1000 uživatelů a získaná data vyhodnotíte pomocí funkcí jako průzkum veřejného mínění, monitorování pozornost apod. Díky službě Event Center odešlete pozvánky, potvrdíte registrace a upomínky... S účastníky konference můžete komunikovat hromadně i jednotlivě.

WebEx Training Center

Training Center neboli tréninkové centrum vám poskytne ideální vzdělávací prostředí. Umožní vám pořádat webináře, online školení a vlastní archiv nahrávek, který budou účastnici studovat svým vlastním tempem. Opět se můžete spolehnout na spoustu šikovných funkcí (např. Learning Management System pro řízení studia), kvalitní HD video, sdílení aplikací v reálném čase a napojení až 100 uživatelů.

WebEx Support Center

Support Center je služba, která usnadní práci technickým skupinám a zákaznické podpoře. Díky ní je diagnostika problémů mnohem snadnější – řešení probíhá přímo na desktopu zákazníka. Jedné konference v HD kvalitě se může zúčastnit až 5 osob a setkání lze archivovat. Support Center si můžete vyzkoušet v neplacené trial verzi. Zmínili jsme jen základní funkce, ale ve skutečnosti jsou služby operátora Emea mnohem širší. Další informace najdete na www.emeameet.cz, kde si lze stáhnout i zmíněné trial verze některých produktů.

Publikováno: 05. 07. 2014

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek

Tagy: online meetingy | online školení | webináře