Nejlepší webhosting s ohledem na poměr ceny a kvality? Jednoznačně Wedos!

Chystáte se vybudovat vlastní internetové stránky? V tom případě se neobejdete bez domény a webhostingu. Co je to doména, jistě víte. Ale jak je to s webhostingem? V podstatě jde o pronájem části serveru, který vám poskytne místo na vaši prezentaci (blog, e-shop...) a přenosovou kapacitu. Ale na co si dát pozor při výběru? V současné době je k mání nespočet  služeb, které se v mnoha ohledech liší. Tedy nejen cenou, ale také doplňkovými službami a parametry serveru.

Nejrychleji rostoucí český webhoster nabízí webhosting bez limitů za cenu jednoho piva

Webhosterů je spousta, ale kvalitních mnohem méně. A kvalitních, kteří nabízí služby za velmi příjemnou cenu, je jako šafránu. Nás zaujal webhosting, který nabízí společnost Wedos Internet a.s. Jde tedy o český a nikoliv zahraniční webhosting, který je pro projekty určené na zahraniční trhy vhodnější. Český gigant nabízí velmi nízkou cenu, která však nijak neovlivňuje kvalitu poskytovaných služeb. Portfolio je široké (Wedos nabízí klasický webhosting, VPS, dedikované servery...) a vydalo by na několik samostatných článků. V dnešním jsme se zaměřili na službu bez limitů „NoLimit“, která stojí jen 25 Kč za měsíc (cena bez DPH). Za cenu jednoho velkého piva získáte neomezený prostor pro web, neomezené množství přenesených dat, neomezené množství subdomén a e-mailových schránek, podporu různých open source aplikací (WordPress, Drupal, Joomla...) a spoustu dalších služeb, kterou u konkurence za tak nízkou cenu nenajdete. Tip: Přečtěte si také, jak vybrat zahraniční webhosting!

Levná služba od Wedosu je vhodná i pro větší a navštěvované weby

Wedos garantuje vysokou dostupnost (99.99%) a na NoLimit se tak můžete umístit i důležité a hojně navštěvované projekty. Samozřejmostí je dobrá technická podpora, která je k dispozici non stop. A co je nejlepší? Webhosting od Wedosu si můžete vyzkoušet a pokud shledáte, že vám nevyhovuje, dostanete své peníze zpět (garance do 7 dní, což je dostatečně dlouhá doba). Pokud se stále nemůžete rozhodnout, přečtěte si užitečné návody na téma "jaký vybrat webhosting".

Publikováno: 14. 09. 2014

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek

Tagy: wedos nolimit recenze | wedos recenze