Kde nakupovat inkoustové cartridge a tonery levně?

Chcete tisknout levněji než doposud? Možností, jak snížit náklady za tisk, je vícero. Můžete si stáhnout speciální software a nastavit tisk tak, aby probíhal úsporněji. Chytrým, leč v praxi ne vždy využitelným řešením, jsou také tzv. úsporné fonty. Ale žádné z těchto opatření není tak efektivní jako nákup levných náplní. Ty originální stojí majlant a v případě každodenního využívání tiskárny vám snadno udělají pořádnou díru do rozpočtu. Poohlédněte se po kompatibilních tonerech a cartridgích a ušetříte i více než 80 %.

Vše pod jednou střechou

Kde tonery a cartridge do tiskáren seženete? Dobrou volbou je specializovaný prodejce cartridge-toner.cz, v jehož nabídce najdete také baterie a nabíječky, příslušenství pro hráče, kancelářské potřeby, tiskárny a v neposlední řadě i elektroniku a zboží pro dům a zahradu. Jinými slovy zde kromě kompletního příslušenství pro tisk seženete také chytré náramky, aku nářadí a spoustu dalších věcí, které byste mohli potřebovat. Spolehlivý prodejce vám v případě potřeby ochotně doporučí vhodné zboží a poradí vám s výběrem. Ceny jsou trvale nízké.

Z kompatibilních náplní nemějte strach

Bez ohledu na to, zda potřebujete inkoustové cartridge, nebo tonery, se vám nákup kompatibilních náplní vyplatí. Sortiment pochází od prověřených výrobců a rozhodně nehrozí, že by vám zničil tiskárnu. U jednotlivých produktů nechybí důležité informace a vztahuje se na ně záruka. Samozřejmostí jsou potřebné certifikace a přísná kontrola kvality. Prodejce garantuje spolehlivost a velkou úsporu nákladů. Nedílnou součástí balení inkoustových cartridgí bývá i memo karta se základními informacemi potřebnými k opětovnému nákupu – díky tomu si již nebudete muset schovávat krabičku. Prodejce má tonery a cartridge skladem, takže je budete mít doma obratem.

Publikováno: 19. 08. 2018

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: inkoustové cartridge | levný tisk | tonery