Jak ušetřit nejen za webhosting? Používejte slevové kupony!

Rozjíždíte nové podnikání a říkáte si, že potřebujete vlastní internetové stránky? Máte pravdu, dnešní doba si o ně doslova říká. Pomocí webu vás zákazníci snadno najdou a kontaktují. Kromě toho jim rovnou zprostředkujete informace, které by je mohly zajímat – ušetříte tím čas sobě i jim. Ale co když doslova počítáte každou korunu a nechcete na začátku zbytečně rozhazovat financemi? Objednání webhostingu a domény nějaké peníze stojí, ovšem nabízí se způsob, jak výrazně ušetřit.

Používejte slevové kupony

Určitě víte, jak funguje klasické nakupování přes internet. Snažíte se vyhledat daný produkt na nejlevnějším internetovém obchodu, který se vám podaří najít. Ale můžete nakoupit ještě levněji, jen o tom nevíte. Začněte využívat slevové kódy a kupony! O slevových kódech jste možná slyšeli (nebo je někdy použili) v souvislosti s nákupem oblečení nebo bytových doplňků. Využití však nachází i napříč jinými obory, IT nevyjímaje.

Levnější nákup bez komplikací

Doména a webhosting se platí na určité období, většinou to bývá na rok či více let. A platí že s délkou služby klesá konečná cena. Pokud však zároveň uplatníte kupon, získáte slev i tak. Například Wedos slevový kód vám z celkové ceny pár procent ještě srazí dolů. Stačí vyhledat platné kupony na jednom z největších portálů SlevovyKupon.net a objednat si webhosting klasickým způsobem.

Vyhledávání kuponů je snadné

Nemusíte se obávat toho, že byste hledáním slev ztráceli čas. Zmíněný portál nabízí intuitivní vyhledávání a šetří uživatelům čas. Jakmile nákup se slevou vyzkoušíte, objeví se vám úsměv na rtech. V případě většího počtu webhostingů či nákupu zboží pro váš business ušetříte velmi zajímavé částky. Co dodat závěrem? Koukněte nejen na slevy na webhosting, ale také na ostatní kupony. Třeba mezi nimi najdete slevy na zboží v e-shopech, ve kterých již nakupujete - jen jste doposud netušili, že můžete ušetřit.

Publikováno: 27. 05. 2019 / Aktualizováno: 31. 07. 2023

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek