Hledáte komplexní nabídku hostingového řešení? Najdete ji u TELE3

Volba hostingu je pro úspěch webu klíčová stejně jako samotný obsah a není radno ji podcenit. Bez kvalitního zázemí se však neobejdou pouze větší projekty, stabilní hostingovou službu si rozhodně zaslouží i menší weby. Vzali jsme si proto na mušku nabídku od společnosti TELE3 s.r.o., u které mimo jiné hostuje i oblíbená platforma pro podnikání WebTrh.cz.

Nabídka služeb, které je TELE3 schopno zajistit, je skutečně velmi pestrá a komplexní. Najdete v ní vše od webhostingu zdarma pro méně náročné weby, přes multihostingová řešení pro firmy až po méně tradiční služby, jako je DNS hosting a SEO hosting. Vybrali jsme pro vás ty nejzajímavější:

DNS hosting

Služba je vhodná pro provozovatele serverů a ty, kteří řeší ovládání DNS pro domény. Díky DNS hostingu se již nebudete muset zabývat konfigurací DNS pomocí scriptů a ušetříte vlastní systémové prostředky. DNS záznamy lze editovat přes SSL webové rozhraní, při čemž celé nastavení urychlí možnost tvorby vlastních DNS profilů. Stačí stisk jediného tlačítka a opravíte či přiřadíte záznam na doméně. Užitečnou funkcí jsou i hromadné změny na základě jednoho požadavku. Primární a sekundární DNS servery jsou geograficky oddělené a splňují přísné podmínky všech TLD. Samozřejmostí je podpora DNSSEC a IPv6.

Pronájem serveru

Požadujete vlastní server a chcete se vyhnout počátečním investicím, stejně jako případných oprav hardware? TELE3 nabízí široký serverů s možností vlastní konfigurace na míru. Horkou novinkou je nízkoenergetický server ITX Blade server E-350 s možností alokování na 16 GB RAM. Nechybí ani podpora virtualizace, rychlý řadič SATA-3 v možné konfiguraci s SSD. U pronajatých serverů můžete monitorovat dostupnost a kdykoliv se obrátit na technickou podporu.

Server hosting

Máte svůj vlastní server a hledáte opravdu spolehlivé zázemí? TELE3 umožňuje umístění serveru do klimatizovaného Telehouse (prostředí zaručí prodloužení životnosti vašeho hardware) s napojením na páteřní linky českého internetu. Mezi hlavní výhody patří 100% soukromí a plná kontrola nad vlastním hardware a možnost provozu vlastních aplikací a nezávislost na konkrétním OS. Tato forma hostingu je vhodná i pro jednotky NAS a další zařízení, která vyžadují stabilní páteřní připojení. Díky server hostingu již nebudou omezovat firemní konektivitu svým provozem.

SEO hosting

TELE3 má v provozu přes 30 unikátních serverů, které jsou rozloženy po celé ČR. Služba je ideální pro odborníky, kteří se poohlížejí po multihostingovém řešení pro více domén a vyžadují geograficky rozdílné IP adresy.

Další zajímavé služby, ceníky a aktuální informace najdete přímo na webových stránkách tele3.cz.

Publikováno: 24. 11. 2012

Kategorie: Tvorba webu

Autor: Adam Hájek

Tagy: dns hosting | multihosting | seo hosting | tele3 | webhosting