Darujte skutečnou zábavu

Vánoční nákupy jsou v plném proudu, pokud stále nevíte, co pořídit vašim dětem pod stromeček, co takhle nový herní počítač? Chápu, že nejste příliš nadšeni tím, že vaše děti tráví u počítače svůj volný čas, ale pokud jim stanovíte hranice a zároveň jim pořídíte pořádnou mašinu, v jejich očích jistě stoupnete. Při výběru je důležité zohlednit, jaké hry hrajete, jak jsou náročné. Je velký rozdíl, zda hrajete nejraději deset let staré hry nebo napjatě čekáte, až vyjde nová hra, abyste si ji konečně mohli zahrát. Dovolte mi představit vám specializovaný internetový obchod Herni-PC-sestavy.cz, který se zaměřuje na prodej herních PC sestav. Jde o již hotové a ověřené počítačové sestavy, které dosahují různých herních výkonů. Podle náročnosti si zde vybere každý tu pravou sestavu.

Pro každého něco

Pro nenáročné hráče jsou určeny PC sestavy Wildcat. Bez problémů zvládají starší a tedy méně náročné hry nebo onlajnovky. Herní sestavy Bobcat jsou o něco výkonnější a umožní hraní i náročnějších her v nižším nastavení. Ty náročnější hry zvládají herní PC sestavy Falcon. Ty zvládají ve slušné kvalitě i současné náročné hry. Pokud si potrpíte na nejnáročnější hry v maximálním nastavení, potom určitě neprohloupíte koupí PC sestavy Leopard či Wolf.

Pro náročné hráče to nejlepší

Jediným nedostatkem těchto sestav je, že i když současné hry můžete hrát ve FullHD, není zde rezerva hracího výkonu do budoucna. To znamená, že náročnější hry, které přijdou, pravděpodobně nebudete moci hrát v maximální kvalitě. Na to byste potřebovali PC sestavy Zombie Machine nebo Panther s ještě vyšším výkonem, který bude mít dostatečnou rezervu výkonu i pro hraní náročných her, jež teprve přijdou. Pokud si nevíte rady, která sestava by pro vás byla ideální, neváhejte se zeptat, díky speciálnímu sortimentu zaměřenému pouze na herní počítače zde mají velký přehled a poradí. Tak na co ještě čekáte? Ať to stihnete do Vánoc!

Publikováno: 23. 11. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek

Tagy: herní pc sestavy