Vžijte se do Jardy „Džegra“ a vyhrajte luxusní vlajkovou loď od Huawei

Huawei už dávno nepatří mezi outsidery, ale naopak má u nás stále více příznivců. Tím spíš, jde-li o modely jako P9. Pokud se v dohledné době chystáte na obměnu telefonu, nechte prasátko ještě na chvíli v klidu. S trochou štěstí totiž „pé devítku“ vyhrajete. Tedy za předpokladu, že dobře znáte Jardu. Ne toho z vedlejšího vchodu, ani toho z práce. Značku Huawei už přece nějaký ten pátek reprezentuje Jarda Jágr a na www.zaostrinauspech.cz si můžete o horkou novinku zahrát!

Proč byste měli mít zájem o Huawei P9?

Huawei je momentálně „trojka“ na trhu se smartphony, ale pokud bude pokračovat stejně zběsilým tempem, které udává posledními modely… Prémiový Huawei P9 změní váš pohled na fotografování mobilem. Disponuje průlomovým fotoaparátem se dvěma čočkami, které výrobce vyvinul ruku v ruce s profíky z Leica. Vlajková loď od Huawei má prudce elegantní celokovové tělo z hliníku letecké kvality s diamantem broušenými zaoblenými hranami, 2,5D zakřiveným FHD displej s úhlopříčkou 5,2“. O dokonalé fotografie se starají dvě 12megapixelové čočky a technologie IMAGEsmart 5.0. Ale abychom vás nezatěžovali technickými detaily – pé devítka fotí ve stejné kvalitě jako profi zrcadlovka, a to i při slabém světle. Potřebujete snad další důvody, proč si tohoto mazlíka pořídit? Když k tomu přičtete VIP služby zdarma (rozšířená 3letá záruka a 3měsíční garance na výměnu displeje v případě náhodného poškození), je rozhodnuto.

Jak vyhrát Huawei P9?

A teď to podstatné. Jak můžete smartphone vyhrát prostřednictvím výše uvedeného webu? Stačí se vžít do Jardy Jágra a vybrat si ve 3 krocích správnou možnost. Okamžitě se dozvíte, jestli vyhráváte Huawei P9 nebo jinou hodnotnou cenu. Platí přímá úměra, takže čím více kvízů vyplníte, tím je vaše šance na výhru větší. Nevzdávejte to a zaostřete na úspěch tak jako Jarda!

Publikováno: 20. 05. 2016

Kategorie: Hardware

Autor: Adam Hájek