Linkbuilding vám pomůže zlepšit pozice webu

Pokud jste majitelem webu, tak jste už určitě někdy zaslechli o linkbuildingu. Jedná se jednoduše řečeno o vytváření zpětných odkazů a jejich následné vkládání do PR článků za účelem zlepšení pozice webu ve vyhledávačích Google a Seznam. Linkbuilding je základním předpokladem kvalitní SEO optimalizace. Pokud tedy chcete svůj web jistým způsobem zviditelnit a zajistit mu přední příčky ve výše zmíněných českých vyhledávačích, tak máte nyní skvělou příležitost. Odborníci ze společnosti SEOlight se specializují nikoliv pouze na linkbuilding, tedy na vše, co se SEO optimalizace týče. Využijte tedy této skvělé příležitosti a udělejte krok, který povede ke zvýšení úspěšnosti vašich webových stránek.

Vkládání odkazů do článků

Jak to vlastně celé funguje? Rozdělme si tento proces do několika na sebe navazujících kroků, které předchází linkbuildingu a které následují po něm: Volba klíčových slov – Nejprve budete muset s odborníky prokonzultovat vhodná klíčová slova, se kterými se bude dále pracovat. Vybírejte taková, která jsou ve vyhledávačích nejčastěji zadávána a která charakterizují váš web. Napsání PR článků – Copywriteři zpracují originální PR články obsahující klíčová slova. Linkbuilding – Do článků jsou vkládány zpětné odkazy, bude tedy proveden linkbuilding. Publikace článků – Články s vloženými odkazy budou publikovány na různé weby, jejichž seznam následně obdržíte.

Počkejte si na výsledky

Aby byl linkbuilding co nejefektivnější, tak je potřeba ho v pravidelných intervalech opakovat. Určitě se tedy nejedná o záležitost jednoho týdně, nýbrž několika měsíců. Pouze tak můžete dosáhnout požadovaných výsledků, a proto neváhejte s odborníky navázat dlouhodobou spolupráci. Na výsledky si budete muset chvíli počkat, avšak věřte, že díky odborným zkušenostem budou stát za to.

Publikováno: 13. 10. 2019

Kategorie: ON-LINE Business

Autor: Adam Hájek

Tagy: linkbuilding | SEO