Batoh s kapsou na notebook je moderním doplňkem na cesty

Vyrazit za hranice všedních dnů, udělat si výlet, který bude znamenat nové zážitky a aktivní odpočinek v jednom. Samozřejmě, relaxovat bychom měli nejen v létě, ale záleží také na termínech dovolené. Kontakt se světem za každých okolností zajistí moderní elektronika, od tabletu až po notebook. Chcete si jej vzít také s sebou? Žádný problém, jen zvolte odpovídající zavazadlo. Batoh opatřený speciálním polstrováním bude jistě dobrým tipem. Je lehký a můžete si jej vzít i do školy nebo do práce, až dovolená zase skončí a vše přejde do běžných kolejí.

Praktický parťák nejen do města

Provázet vás může téměř kdekoliv a určitě se nestane doplňkem jen na jednu jedinou sezonu. Rád také počká ve skříni, až jej zase budete potřebovat. Chrání elektroniku i když omylem zakopnete na chodníku, je spolehlivý a díky praktickým kapsám se do něj hravě vejdou i další každodenní nezbytnosti, od mobilu po peněženku a zápisník. Batoh s kapsou na notebook zajistí díky svým rozměrům pohodlí i na delších cestách. Nevadí mu déšť a díky revolučnímu větracímu systému Air Passage zažijete komfort i v teplých letních dnech. Autobus, vlak, ale i další dopravní prostředky, malý batoh vám poslouží úplně všude, stačí mu jen dát důvěru. Praktický kamarád na cesty, dalo by se jednoduše říci.

Dostatek úložného prostoru na vše

Nejen elektronika, ale také menší lahev s vodou pro tolik potřebné letní občerstvení. To vše se vejde do batohu, jehož váha sama o sobě nepřesahuje jeden kilogram. Doklady si dáte snadno do bederního polstrování, skryjete je tak před kapsáři, kteří mohou čekat nejen na přeplněných nádražích. Jde o praktickou kapsičku, která zajistí bezpečnost všude, kam půjdete. Pro výlety je to vlastně úplně ideální řešení, že? Prohlédněte si aktuální nabídku na cel-tec.cz!

Publikováno: 10. 08. 2021

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek