Díky virtuálnímu sídlu firmy minimalizujete náklady a ušetříte čas

Založení společnosti může být díky asistenci odborníků hračka. Vyhnete se zdlouhavé a nepříjemné administrativě a zároveň ušetříte spoustu času. Bude vás to něco stát, ale rozdíl v ceně snadno vyrovnáte díky tomu, že budete moct podnikat mnohem dříve. Nabízí se však otázka, jak vyřešíte sídlo firmy. Ze zákona ho mít musíte, ale co když nepotřebujete kanceláře, protože vám stačí pracovna na druhém konci obývacího pokoje, ovšem nepřipadá v úvahu, aby firma sídlila na vaší adrese? Řešení je snadné a nazývá se virtuální sídlo firmy. Virtuální sídlo firmy je služba jak stvořená pro každého, kdo nechce platit horentní částky za pronájem kanceláře a zároveň si nechce zřizovat sídlo na adrese svého bydliště. A proč „virtuální“? Ve skutečnosti budete sídlit ve skutečné budově, ale pouze formálně, a to společně s dalšími společnostmi. Což ovšem neznamená, že nebudete moct využívat pronájem zasedací místnosti – tu budete mít naopak k dispozici kdykoliv dle aktuální potřeby.

Jaké výhody vám virtuální sídlo firmy přinese?

  1. Zřídíte-li si sídlo firmy v Praze, získáte atraktivní adresu a v očích některých klientů budete důvěryhodnější. Zároveň se vyhnete častým kontrolám ze strany úřadů, neboť množství firem v hlavním městě výrazně převyšuje kapacitu úředníků.
  2. V rámci virtuální kanceláře bude vaši poštu přijímat a dále zpracovávat kvalifikovaný pracovník. To samé platí o infolince. Hovory mohou být automaticky přesměrovány, nebo je vyřídí asistent.
  3. Obrovskou výhodou je velká finanční úspora. Virtuální sídlo firmy v Praze obvykle stojí několik set korun, což je ve srovnání za pronájem kanceláře mnohem méně. A pro ty, kteří se čas od času potřebují sejít s klienty v komfortně zařízených prostorách je ideálním řešením tzv. hodinová kancelář.
Chcete se na téma virtuálního sídla a kanceláře dozvědět více? Informace najdete na www.kancelarske-centrum.cz.

Publikováno: 20. 04. 2018 / Aktualizováno: 29. 05. 2023

Kategorie: Tipy

Autor: Adam Hájek

Tagy: hodinová kancelář | pronájem zasedací místnosti | virtuální kancelář | virtuální sídlo firmy